USD
36.57 UAH 0%
EUR
39.26 UAH ▲0.28%
GBP
45.59 UAH ▼0.06%
PLN
8.77 UAH ▲1.7%
CZK
1.66 UAH ▲0.55%

Ядерна зброя в Білорусі: кому насправді погрожує Путін

"Усі пропагандистські страшилки Путіна — це породження його страху перед постачанням нової західної зброї для України. Це те, чого справді бояться у Кремлі". Думка. Путін заявив про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі.

Таким чином, він продовжує шантажувати Захід можливістю застосування ядерної зброї. Саме тому йдеться про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Це натяк на те, що ця зброя може використовуватись не лише проти України, а й західних країн.

Але водночас лунає й натяк на готовність торгуватись. Путін запевняє, що розміщувати цю зброю без порушення зобов'язань за Договором про обмеження стратегічних наступальних озброєнь.

Нагадаємо, що сам Путін місяць тому заявив, що Росія припиняє свою участь у цьому Договорі. Ось це улюблений путінський стиль — він погрожує та торгується одночасно. Проте всі ці хитрощі кремлівського диктатора вже не працюють.

Ще одна погроза Путіна — Росія у найближчі три роки має намір виробити та модернізувати загалом понад 1600 танків. Нагадаємо, що три дні тому колишній "потішний цар" Росії Дмитро Медведєв заявив, що цього року Росія зробить 1500 танків.

Мабуть, сказав це по п'яній, переплутавши і обсяги та терміни виробництва. Скоріш за все, про цей конфуз доповіли Путіну. Кремлівському начальнику довелося виправляти свого блазня. Не через рік, а через три, і не так зробити, як "модернізувати".

А що вони мають намір модернізувати? Йдеться про старі радянські танки. І вже не лише про Т-62, а про давно списані Т-54 і Т-55, які Радянський Союз виробляв після Другої світової війни. Ось така "комедія висловів" про танки від Путіна та Медведєва. І ще трохи про танки та цифри.

Путін обіцяє за три роки додатково 1600 танків для російської армії. Але за 13 місяців Великої війни проти України Росія вже втратила 3580 танків, тобто вдвічі більше, ніж Путін планує зробити за три роки. Путін хизується величезною перевагою в авіації. На жаль, є така проблема.

І склалася вона історично. Тому нам потрібні бойові літаки. Але чомусь некоронований цар Росії забув згадати, що російська авіація боїться залітати на українську територію, окрім окремих прифронтових ділянок.

Здебільшого російські літаки атакують ракетами зі своєї території. А чому боїться? Бо вже втратили понад 300 літаків та майже 300 вертольотів. Українська система ППО стає дедалі потужнішою. Тож є чого боятися російським воєнним.

Путін лякає своїми "страшилками" не українців, а західних політиків. Лякає продовженням та ескалацією війни проти України. Але навіть ці цифри свідчать про обмеження таких можливостей для Путіна.

І всі пропагандистські "страшилки" — це породження страху Путіна перед постачанням нової західної зброї для України. Ось що вони побоюються у Кремлі.

Попередня публікація

Наступниа публікація

Анна Жильцова була співробітницею Росавіації, поки під час позапланової перевірк...
За інформацією мера Мелітополя Івана Федорова, під удар потрапила їдальня військ...
Місцева вода покриває лише комунальні потреби. Агросектор без дніпровської води ...
Не всім поки що очевидно очевидне. Росія вже демонструє всі ознаки Failed State,...
Підрив Каховської ГЕС політолог Олександр Кочетков називає
Підрив Каховської ГЕС переводить Росію в стан абсолютного терориста. І це дає пі...
Підривом Каховської ГЕС росіяни демонструють насамперед свій дикий страх перед у...
Добрий день! Вітаю всіх вас!  Усіх, хто не залишився байдужим, побачивши цю руко...
Російські окупанти мали приблизно 9 місяців на те, щоб підготуватися до наступал...
Енергетики продовжать екстрені відключення світла. У житлових будинках Києва, пі...
Росіяни штурмують Бахмут із кількох сторін і зазнають великих втрат, а ЗСУ намаг...
Глава Міноборони РФ Сергій Шойгу вимагає від генерал-полковника Рустама Мурадова...
Мініелектростанції забезпечать постачанням води та тепла населені пункти в умова...
За даними слідства СБУ, інженерка з КБ була завербована російським ФСБ на початк...
Зірка студії Квартал 95 Юрій Великий та акторка Жіночого кварталу Анастасія...
Президент нагородив орденом за заслуги III ступеня акторів з «Кварталу...
Денис Подобєдов перейшов на бік військ РФ у 2014 році після окупації Криму. ДБР ...
За словами куратора ПВК